(0 голоса, среднее 0 из 5)

10 способів зіпсувати кар'єру

1. Кепські людські якості, відсутність навичок спілкування.

Дослідження вчених свідчать: працівники практично усіх галузей воліють співпрацювати з тими колегами, які є нехай і не самими кваліфікованими фахівцями, зате доброзичливими, симпатичними людьми, приємними в спілкуванні. Людина, схильна до смутку, буркотлива, примхлива або груба рано чи пізно опиняється в ізоляції, а для ізгоїв шлях наверх по кар'єрних сходах практично закритий.

2. Невміння або небажання працювати в команді.

Якщо тільки ви не геніальний письменник чи живописець, вам ніколи не досягти серйозного успіху самотужки. Уміння співпрацювати, розподіляти професійні ролі, ділитися повноваженнями - одна з найважливіших умов успіху в світі сучасного бізнесу.

3. Необов'язковість, порушення термінів.

Якщо термін завершення проекту - середа, а ви здаєте його в четвер, не дивуйтеся, що вашою роботою, нехай і чудово виконаної, залишаться незадоволені. Більш того, в наступний раз відповідальне завдання дістанеться не вам, а людині нехай і більш скромних здібностей, але відповідальній.

4. Особові справи в робочий час.

Робочий телефон і комп'ютер - інструменти вирішення службових завдань, а не особистих. До того ж багато босів вважають себе вправі відстежувати листування співробітників (тим більше, що технічно це легко здійсненно). Так що будьте обачні у вираженні своїх почуттів, особливо до начальства, - приватність спілкування по службовому телефону або зі службового комп'ютера далеко не гарантована.

5. Замкнутість.

Люди, що замикаються у своїй шкаралупі, виявляються мимоволі відрізані від цінних джерел інформації, перестають орієнтуватися в службовій обстановці, позбавляють себе необхідної підтримки колег, а тому можуть "прогавити" кар'єрні можливості.

6. Службовий роман.

Якщо ви перебуваєте у шлюбі, він може дуже кепсько позначитися на вашій діловій репутації - людина, здатна на інтрижку таємно від чоловіка або дружини, втрачає довіру також в очах колег і партнерів: чи можна покластися на того, хто вже продемонстрував свою ненадійність і непостійність? Але навіть якщо ви не пов'язані узами шлюбу, службовий роман навряд чи піде вам на користь. У будь-якому випадку ви станете жертвою дозвільних пересудів і упередженої уваги. Вам це треба?

7. Страх перед ризиком і невдачами.

Якщо ви самі в себе не вірите, то з якого дива в вас повірить хтось інший? Звичайно, безрозсудний авантюризм лише в одному випадку з мільйона здатний піднести вас до вершини, в інших - погубити вашу кар'єру. Але розумний ризик нікому не заважав. Замість того щоб говорити собі: "Я ніколи нічого подібного не робив", - краще скажіть: "Я спробую". І не бійтеся зробити помилку і потерпіти невдачу. Боязка розважливість може виявитися більш згубною для вашої кар'єри, ніж пара промахів.

8. Відсутність мети.

Головна біда не в тому, що вам не вдалося добитися своєї мети, а в тому, якщо цілі у вас немає. Сформулюйте свої довгострокові завдання і плануйте свою щоденну активність таким чином, щоб крок за кроком наближатися до намічених цілей. Інакше ваша активність ризикує перетворитися в безладну метушню з випадковими результатами.

9. Недостатня увага до свого зовнішнього вигляду.

Нехай за великим рахунком це і несправедливо, але в людських відносинах приваблива зовнішність відіграє величезну роль. Людині неприємної зовнішності люди менше довіряють і схильні приписувати їй всілякі слабкості і недоліки. І навпаки.

10. Необачність.

Не забувайте, що курильні холи, коридори, ліфти - це не ваш особистий простір, де ви могли б вести себе абсолютно розкуто. Будьте обачні у тому, коли і де, що і кому ви говорите. Уникайте некоректних жартів, пліток, кулуарної критики начальства. Свобода слова - прекрасне завоювання демократії, але зловживання нею може коштувати вам кар'єри.Следующие статьи:
Предыдущие статьи:

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Голосование

В каком направлении должна двигаться Украина?