(0 голоса, среднее 0 из 5)

10 чесних правил відомого афериста Берні Медоффа

Визнавайте заслуги інших.

Навіть якщо ідеї повністю ваші. Навіть якщо ви нічого на них не заробили. Навіть якщо їх вкрали. Визнайте заслуги і рухайтеся далі. Якщо ви будете тримати ідеї при собі до моменту, коли самі засяють, ви лише залишитеся в темній кімнаті.

Будьте джерелом.

 

Якщо ви - джерело ідей, то це назавжди. Забудьте про невдах, що крадуть ідеї. Рухайтеся далі. Стати фонтаном ідей, а не калюжкою брудної води. І нехай люди знають про те, що ви - фонтан.

Знайомте людей.

Кожен день можна придумати хоча б пару людей, яких можна познайомити один з одним і які допоможуть один одному. Вам не потрібно бути між ними. Скажіть: «Не ставте мене в копію». Нехай вони самі допоможуть один одному. Ви отримаєте вигоду в інший раз. Або через раз.

Визнавайте провину.

Я облажався в жовтні 2008 року. На мене насувалося розлучення, фінансова криза, я був страшенно наляканий. Я керував малою дещицею грошей одного хедж-фонду. В той місяць я був в мінусі. Кожен день індекс Доу міг впасти ще на 700 пунктів. В кінці місяця менеджер фонду подзвонив мені і сказав: «Я дзвонив тобі разів десять, і ти жодного разу не відповів. Відповів би хоч раз, і все було б гаразд. Тепер мені доведеться забрати гроші назад ». Він був правий. Ми тепер добрі друзі і не раз працювали разом з тих пір, але потрібні були роки, щоб відновити довіру.

Не ведіть подвійне життя.

Все, що ви робите, займає якесь місце у вашому мозку. Якщо ви живете подвійним життям, то це друге життя змушує нейрони і синапси працювати понаднормово. Мозок з цим не справляється і починає деградувати. А ваші фінанси, які є відображенням здоров'я вашого мозку, витікають у каналізацію.

Не зліться.

Гнів - форма нечесності. Бездоганних людей немає. І не можна очікувати бездоганності від оточуючих. Іноді я злюся на своїх дітей. Але вони всього лише діти. Іноді я злюся на людей, з якими я намагаюся мати справу. Але в них своя мотивація, свої страхи, тривоги і приводи для занепокоєння. Вони не повинні робити все те, чого я від них чекаю. Так що мій гнів - віддзеркалення моєї переконаності в те, що вони повинні робити те, чого я від них чекаю. Це і є нечесність. Гнів контролювати не виходить, іноді він проривається назовні. Але зверніть на нього увагу, вивчіть його і постарайтеся розгорнути його в іншу сторону, хоч трохи - щоб дізнатися щось про себе.

Ніяких виправдань.

Коли я втратив гроші в 2008 році, було легко звалити провину на ринок і на злочинців, які на ньому діяли. Коли я втратив мільйони доларів в 2000 році, трохи не довівши себе до повного банкрутства, легко було звинувачувати «інтернет-міхур» і розбещених менеджерів, ніж мій власний брак досвіду. Виправдання - це брехня, що приховує провали. Одне з таких виправдань - «заробити можуть тільки нечесні люди». І це брехня.

Нехай інші виглядають добре.

У менеджменті часто говорять, що 80% роботи роблять 20% людей. Частково це наслідок убогої стандартизованої системи освіти, де діти 20 років роблять лише мінімум того, щоб здати уроки чи заліки і піднятися на наступний рівень уявної сходів. Але всім хочеться отримати визнання за маленькі досягнення. Визнавайте навіть самі крихітні досягнення оточуючих. Приводьте все більше і більше людей в число тих 20%. У глибині душі кожен хоче, щоб його сприймали як особливого. І цього ніхто не забуде.

Не поширюйте чутки.

Якось я вилаяв одного підприємця, в якого інвестував, в розмові з іншим інвестором. У той же день у мене був намічений вечеря з цим підприємцем. Але до цього моменту він вже дізнався про розмови. Він більше мені не довіряв. Люди завжди чують ваші слова. Або відчувають, тому що слова все одно розходяться, самим непередбачуваним чином.

Робіть те, що ви, за вашими словами, збираєтеся зробити.


Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Голосование

В каком направлении должна двигаться Украина?