(0 голоса, среднее 0 из 5)

Принципи прихованого рабства

1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті, тому що коштів, зароблених рабом за 1 місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їду за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає в сучасного раба завжди тільки на 1 місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією, тому що раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їду, і в раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.

2. Другим механізмом прихованого примуса рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдопотрібні товари, які нав'язують рабу за допомогою тв-реклами, піару, розташування товарів на певних місцях магазина. Сучасний раб залучений у нескінченну гонку за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.

3. Третім прихованим механізмом економічного примуса сучасних рабів є кредитна система, з «допомогою» якої сучасні раби усе більше й більше втягуються в кредитну кабалу, через механізм «позичкового відсотка».

4. Четвертим механізмом змусити сучасних рабів працювати на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, тому що гроші раба надходять у кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мозки рабів, щоб раби не задавали зайвих питань типу: чому раби працюють все життя й залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?

5. П'ятим механізмом прихованого примуса рабів є механізм інфляції. Ріст цін при відсутності росту зарплати раба, забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб убожіє усе більше й більше.

6. Шостим прихованим механізмом змусити раба безкоштовно працювати: позбавити раба коштів на переїзд і покупку нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному «градообразующем» підприємстві й «терпіти» кабальні умови, тому що інших умов у рабів просто немає й утекти рабам нема на що й нікуди.

7. Сьомим механізмом, що змушує раба безкоштовно працювати, є приховання інформації про реальну вартість праці раба, реальный вартості товару, що зробив раб. І частки зарплати раба, що забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над прибавочною вартістю, що рабовласник забирає собі.

8. Восьмим механізмом для того, щоб сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку, не вимагали віддати зароблене їхніми батьками, дідами, прадідами, прапрадідами й т.д., є замовчування фактів розграбування по кишенях рабовласників ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів протягом тисячолітньої історії.Похожие статьи:
Следующие статьи:
Предыдущие статьи:

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Голосование

В каком направлении должна двигаться Украина?