(0 голоса, среднее 0 из 5)

Питання та відповіді: реструктуризація і санація суб’єктів господарювання

324. За ступенем збільшення ефекту ефективність виробництва може бути: первинною, мультиплікаційною, синергічною.

325. Резонансний ефект має місце, коли якесь нововведення в певній галузі активізує і стимулює розвиток інших явищ у виробничій сфері.

326. Величина інтегрального ефекту залежить від: практичної реалізації того чи того управлінського рішення.

327. Загальна та порівняльна ефективність витрат це:

328. Основна вимога до підприємств, що підлягають реструктуризації це: відповідність продукції підприємства поточному платоспроможному попиту.

329. Реструктуризація включає в себе наступні складові:

330. Комплекс заходів, спрямованих на відновлення стійкої технічної, економічної та фінансової життєздатності підприємства, називається: реструктуризацією.

331. Реструктуризації підприємства має бути спрямована насамперед на: якнайскоріше забезпечення виживання підприємства та відновлення конкурентоспроможності підприємства на ринку.

332. Стратегічна реструктуризації підприємства забезпечує: довготермінову його конкурентоспроможність.

333. Реструктуризація підприємства пов’язана з підготовкою та перепідготовкою персоналу, які супроводжуються орієнтацією на конкурентноспроможне функціонування підприємства, зміну його організаційної структури, називається: управлінською.

334. Який вид реструктуризація підприємства характеризується процесами комерціалізації або корпоратизації підприємства? Організаційно-правовий вид.

335. Наступним заходом після занесення підприємства до Реєстру неплатоспроможних підприємств та організацій є: поглиблений аналіз техніко-економічного та фінансового стану підприємства.

336. Проведення реструктуризації підприємства можливо шляхом: об’єднання, злиття, розподілу, виділення зі складу об’єднання, реорганізації.

337. Підрозділ підприємства, для якого освоєння нових ринків є важким, але який має високий ступінь специфічних виробничих знань і технологій, без якого неможлива кооперація і збут на підприємстві, відноситься до: підприємства, яке важко піддається реорганізації.

338. Підприємство, яке потенційно піддається реорганізації, характеризується: підрозділом з великою можливістю освоєння нових ринків, але з досить значним рівнем  специфічних виробничих знань і технологій для самостійного існування, що утруднює зміну асортименту продукції та відповідно виробничого процесу.

339. Підрозділи підприємства з високою конкурентоспроможністю, але низьким рівнем відповідності загальній стратегічній цілі відносяться до підприємств, які підлягають ліквідації.

340. Процес фінансового оздоровлення починається з виявлення та аналізу причин фінансової кризи.

341. При проведенні процесу санації першочергово необхідно сформувати: причину фінансової кризи підприємства і визначити цілі та стратегію санації.

342. Система санаційних заходів розробляється на основі: стратегії (узагальнена модель дій, необхідних для досягнення поставлених цілей через координацію та розподіл ресурсів компанії).

343. Система взаємопов’язаних заходів, спрямованих на вихід підприємства з кризи, називається: програмою санації.Похожие статьи:
Следующие статьи:
Предыдущие статьи:

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Голосование

В каком направлении должна двигаться Украина?